13 października gościliśmy w przedszkolu ratownika medycznego, który pokazał dzieciom wyposażenie torby pomagającej mu w ratowaniu życia i zdrowia ludzi. Pan Tomek zwrócił też uwagę dzieci na to, jak ważne jest dbanie o zdrowie poprzez ruch, właściwą dietę i picie wody. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć wnętrze karetki pogotowia. Na koniec miłego i pouczającego spotkania „Róże” wręczyły naszemu gościowi okolicznościową laurkę i zaśpiewały piosenkę z życzeniami dla wszystkich ratowników medycznych w dniu ich święta.

Blog
Wycieczka do Lemur Parku
Tuż przed rozpoczęciem wakacji Słoneczniki i Stokrotki wybrały się na pełną przygód wycieczkę wycieczkę do Lemur Parku w Rumii. Już od samego rana wszystkim dopisywały doskonałe humory, a podróż autokarem













