Tej wizyty nie mogło zabraknąć w naszym Przedszkolu! Świętowanie wspomnienia św. Mikołaja rozpoczęliśmy od Mszy św. w czasie, której prosiliśmy, byśmy byli potrafili czynić ciche dobro innym ludziom. Po Eucharystii rozległ się dźwięk dzwonka, który zapowiadał nadejście św. Mikołaja. Dzieci z grupy Niezapominajek przywitały w imieniu całego przedszkola miłego gościa przez wiersze, piosenki i tańce. Następnie wspólnie i z wielką radością zaśpiewaliśmy piosenkę dla św. Mikołaja. Każda grupa podchodziła kolejno do św. Mikołaja, który dawał dzieciom zadania. dzieci poradziły sobie z nimi bez problemu. Każde dziecko otrzymało oczekiwany prezent. Choć św. Mikołaj musiał nas pożegnać, to radosna atmosfera panowała w przedszkolu do końca dnia.

Blog
Wycieczka do Lemur Parku
Tuż przed rozpoczęciem wakacji Słoneczniki i Stokrotki wybrały się na pełną przygód wycieczkę wycieczkę do Lemur Parku w Rumii. Już od samego rana wszystkim dopisywały doskonałe humory, a podróż autokarem




