Radosny czas pikniku

Napis piknik rodzinny podziękowania, wokół kolorowe kwiaty

Drodzy Rodzice i Rodzinki!

Bardzo serdecznie dziękuję za udział w naszym Rodzinnym Pikniku.

Dziękuję szczególnie wszystkim, którzy włączyli się na różne sposoby w jego przygotowanie i przeprowadzenie:

  • pieczenie wspaniałych ciast
  • pieczenie gofrów
  • animacje zabaw
  • stoisko pszczelarskie
  • tworzenie z baloników zwierzątek
  • stanowiska z popcornem i watą cukrową itp.

Specjalne podziękowanie składam wszystkim pracownikom przedszkola, którzy z wielkim zaangażowaniem wszystko przygotowali i służyli na różnych odcinkach.

Serdecznie dziękuję również naszym młodym wolontariuszom za wszelką pomoc.  Bez Was nie byłoby tak wspaniale!!!

Podczas pikniku zebraliśmy 3018 zł. Pomogą nam one w kontynuacji odnawiania naszego placu zabaw i jego otoczenia.

Dobro, którym się dzielimy, wraca do nas pomnożone!

Niech dobry Bóg wszystkim błogosławi!

z modlitwą S. Renata

Blog

Aktualności

Dzieci w zagrodzie karmią i głaskają kozy
Blog

Wycieczka do Lemur Parku

Tuż przed rozpoczęciem wakacji Słoneczniki i Stokrotki wybrały się na pełną przygód wycieczkę wycieczkę do Lemur Parku w Rumii. Już od samego rana wszystkim dopisywały doskonałe humory, a podróż autokarem

Czytaj więcej »
Grupa dzieci a za nią panie pracujące w psim salonie oraz pies
Blog

Wizyta w psim salonie

W piątkowy poranek Bratki udały się z wizytą do psiego salonu o nazwie „SUZI”. Poznaliśmy sprzęty, którymi pieski są strzyżone, jak są kąpane i suszone oraz mieliśmy okazję głaskać i

Czytaj więcej »
Dzieci tańczą na scenie
Blog

Wspieramy tczewskie hospicjum

Dzieci z najstarszej grupy wystąpiły w czasie festynu pt. „Ogród nadziei”, wspierającego tczewskie hospicjum. Dzieci przedstawiły bogaty program artystyczny, w którym nie zabrakło dynamicznych tańców oraz piosenek. Przedszkolaki włączyły także

Czytaj więcej »
Grupa dzieci trzymająca prezenty (zabawki, puzzle, układanki, maskotki). Część prezentów leży na podłodze
Blog

Pomagamy chorym dzieciom

Nasze Przedszkole włączyło się w akcję Fundacji Promyczek, która wspiera dzieci przebywające na oddziale onkologii w gdańskim szpitalu. Rodzice wraz z dziećmi przygotowali piękne prezenty na Dzień Dziecka dla chorych

Czytaj więcej »
Dzieci stoją na scenie z czerwonymi kwiatkami
Blog

Piknik rodzinny

W minioną sobotę świętowaliśmy zbliżający się dzień Mamy i Taty. Piknik rozpoczął się od występów artystycznych dzieci z poszczególnych grup. Ze sceny popłynęły słowa wdzięczności i miłości wyrażone w wierszach,

Czytaj więcej »
Dzieci patrzą na otwarte drzwi wozu policyjnego
Blog

Wizyta na Komendzie Policji

Stokrotki udały się na Komendę Policji, by zapoznać się z pracą policjanta a także utrwalić sobie zasady bezpiecznego poruszania się po mieście. Na początku Pani Policjantka przypomniała dzieciom zasady prawidłowego

Czytaj więcej »