Wycieczka „Niezapominajek” do Zagrody Kociewskiej w Godziszewie

Posted on Posted in Archiwum

W zagrodzie dzieci miały możliwość obcowania z naturą oraz karmienia zwierząt gospodarskich co sprawiło, że poczuliśmy sielski klimat otoczenia. Bawiliśmy się na łące, graliśmy w Pyto – golfa, poskakaliśmy na wielkich poduchach, chodziliśmy po labiryncie. Fantastyczną i pełną wrażeń była przejażdżka retro – autkami, zabawa z dużymi klockami, z których powstały ogromne budowle oraz kopalnia złota, w której każde z dzieci wykopało dla siebie kawałki złota. Również wiele satysfakcji sprawiło nam chodzenie po ścieżce zmysłów, gry plenerowe (Chińczyk) oraz zabawy na torach kulkowych. W przerwach pomiędzy atrakcjami był czas na posilenie się kanapkami, owocami czy też małymi słodkościami. Po zakończonym dniu pełen zabawy i miłych wrażeń, wróciliśmy do przedszkola.