Rodzinny Piknik Przedszkolny

Posted on Posted in Maj

W całym przedszkolu tego dnia było bardzo wesoło i uroczyście. Piknik zorganizowany był pod hasłem „Kochamy swoich Rodziców” i głównym punktem były przygotowane przez każdą grupę występy. Impreza rozpoczęła się właśnie od występów dzieci, które wierszami, tańcami i piosenkami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. Wspólne spotkanie odbyło się w radosnej, rodzinnej atmosferze.  Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek z grilla, żurku, lodów oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Dużą popularnością wśród dzieci cieszyły się cegiełki, za które otrzymywały upominki. Nie lada atrakcją było też malowanie twarzy.  Piknik był kolejną doskonałą okazją do zintegrowania całej społeczności przedszkolnej, a uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców świadczą, że był udany.