Msza święta i pasowanie

Posted on Posted in Wrzesień

W powiązaniu ze świętem patrona naszej placówki św. Wincentego a’Paulo przedszkolaki i ich opiekunowie uczestniczyli we Mszy świętej na rozpoczęcie roku szkolnego.  Dzieci z grupy „Słoneczniki”, przygotowane przez swoich wychowawców, zadbały o piękną oprawę Eucharystii, a przyniesione dary i słowo wygłoszone przez ks. Bartłomieja zachęcały nas wszystkich do naśladowania postępowania naszego patrona, bycia dobrymi dla innych.

Po Mszy świętej odbyło się uroczyste Pasowanie na przedszkolaka dzieci z grup „Bratków”, „Stokrotek” i „Róż” i „Niezapominajek”, które w tym roku rozpoczęły swoją przygodę w naszym przedszkolu. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny: piosenki „Oto ja” oraz „Nasze przedszkole”. Wszystkie nowe przedszkolaki otrzymały upominki.