Msza święta i pasowanie na przedszkolaka

Posted on Posted in Wrzesień

Jak co roku w tym dniu od rana panował radosny i uroczysty nastrój. Wszystkie dzieci były pięknie ubrane  i świętowanie rozpoczęliśmy od uroczystej Mszy Świętej, która odprawiona była z okazji naszego Patrona Św. Wincentego a’ Paulo oraz rozpoczęcia roku. Wszyscy tego dnia byli bardzo radośni, gdyż modliliśmy się wspólnie z Ks. Patrykiem o Błogosławieństwo Boże dla wszystkich dzieci, pracowników przedszkola za wstawiennictwem naszego patrona Św. Wincentego. Zaraz po Mszy Świętej odbyło się pasowanie na przedszkolaka.  Dzieci chętnie śpiewały piosenki oraz deklamowały wierszyki. Po krótkim występie Siostra Dyrektor pasowała na przedszkolaków dzieci z grup: Bratki, Stokrotki , Niezapominajki i Róże. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upominki.