Józio – bohater Przedszkola

Posted on Posted in Archiwum

Podczas uroczystości Dnia Strażaka w Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie nagrodzono naszego wychowanka – Józia, który uratował życie swojej babci i w związku z tym, na wniosek komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie, komendant główny PSP przyznał odznakę „Iuvenis Forti” za opanowanie i odpowiednie zachowanie podczas sytuacji zagrożenia dla życia i zdrowia.

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej ustanowił Odznakę „Iuvenis Forti”, która przyznawana jest młodym ludziom, którzy swoją wzorową – godną do naśladowania postawą – przyczynili się do uratowania życia i zdrowia innych osób, wykazując się wiedzą i umiejętnościami, rozsądkiem i odwagą, dzielnością i opanowaniem w sytuacji niebezpiecznej.

Gratulujemy Józiowi i całej Rodzince !!!